piątek, 30 listopada 2012

Spotkanie szczecińskich blogerek


Niestety nie uda mi się napisać o liderze zespołu coffeina, potrzymam Was trochę w niecierpliwości:)
Na wieczór proponuję inny, całkiem fajny temat do przeczytania. Czytając wiernie blog Czarnej z zazdrością śledziłam losy pierwszego spotkania szczecińskich blogerek. Gdy pojawiły się informację o drugim spotkaniu, wpadłam na pomysł aby koniecznie o tym napisać:) Zwłaszcza, że o niektórych dziewczynach było pisane we wcześniejszych postach (Sylwia,Katsuumi i Czarna). Koniecznie chciałam sprawdzić, jak wygląda takie spotkanie, o czym rozmawiają dziewczyny i kto wpadł na ten znakomity pomysł. Musiałam o tym napisać, ponieważ to jest kolejny dowód na to, że warto w swoim życiu mieć pasję! Myślę, że każda z dziewczyn to potwierdzi. Ma się okazję poznać wiele wspaniałych i interesujących ludzi, co najlepsze, pomimo różnych charakterów da się dogadać z drugą osobą, ponieważ ma się jedną pasję. W tym przypadku jest to szafiarstwo.
Odezwałam się do Czarnej, która z miłą chęcią odpowiedziała na kilka pytań:)


Kto wpadł na pomysł spotkania szczecińskich blogerek?

Tak naprawdę wszystko zaczęło się na portalu Modnapolka.pl Jagoda napisała na jednym z forum czy są chętne dziewczyny na spotkanie. I ku mojemu zdziwieniu zadeklarowała się naprawdę spora grupka dziewczyn. Następnie całą organizacją zajęła się Weronika. I takim oto sposobem udało Nam się spotkać.

Ile Was zwykle jest i czy są to tylko dziewczyny z samego Szczecina?

Na pierwszym spotkaniu pojawiło się 12 dziewczyn, ale nie są to szafiarki jedynie ze Szczecina. Bo przybyły na spotkanie blogerki z Koszalina, Kołobrzegu, Nowogardu oraz Gryfina. Tak naprawdę to większość dziewczyn mieszka w Szczecinie, gdyż tu studiuje. Na kolejne spotkanie prawdopodobnie przybędzie większa liczba dziewczyn, bo już się kilka zadeklarowało, oczywiście prócz naszego stałego składu :) Myślę, że określenie 'spotkania zachodnipomorskich blogerek' bardziej tu pasuje! :)Jak wyglądają takie spotkania?

Zdecydowanie normalnie. Po prostu grupka dziewczyn siedzi plotkuje przy kawie i dobrych deserach. Fakt faktem możemy narobić troszkę hałasu i zamieszania, no jakby nie patrzeć trochę Nas na te spotkania przychodzi. Oczywiście obowiązkowo robimy wspólne zdjęcia, by mieć później pamiątkę! :)

O czym rozmawiacie na takich spotkaniach?

Jak to kobiety o wszystkim i o niczym. Najmniej jednak rozmawiamy o blogowaniu. Przeplatają się tematy o kosmetykach, makijażu, ubraniach, butach czy o pracy. Dosłownie możemy porozmawiać na każdy temat. Nie jesteśmy ograniczone do jednej dziedziny. :)

Każda z Was ma inny charakter, inny styl, czy pomimo tego dobrze się dogadujecie?
Jak to się mówi tyle ile ludzi tyle charakterów. Właśnie dzięki temu, że każda z Nas jest inna i ma całkiem odmienny styl tak dobrze odnajdujemy się w swoim towarzystwie. Bardzo szybko wszystkie nawiązałyśmy kontakt, złapałyśmy wspólny język, a co najważniejsze wszystkie dażymy się ogromną sympatią. Nie ma między nami chorej rywalizacji, wszystkie się wspieramy w tym 'trudnym biznesie' :D

Jest to Wasze drugie spotkanie, ale czy ostatnie?:)

Zdecydowanie nie! Już planujemy kolejne spotkania z dużym wyprzedzeniem, gdyż wiadomo zebrać dziewczyny nie jest łatwo. Nie wszystkie są ze Szczecina. Prawdopodobnie nie uda nam się już spotkać do końca tego roku. Większość z Nas w grudniu wyjeżdża do swoich rodzinnych domów na święta. I pewnie kolejne spotkanie zaliczymy już w Nowym Roku. :)


Lista blogów dziewczyn, które były na dotychczasowych spotkaniach:

A poniżej ciąg dalszy fotorelacji z obydwóch spotkań blogerek:)Miłym dodatkiem do spotkania, są gify dla dziewczyn od różnych firm. Dostały do przetestowania produkty z Biodermy, Haistore, Dax Cosmetcs, Mariza, biżuterię od Glittera, She-biżu oraz Missu i bardzo popularne balsamy do ust Carmex.
Warto mieć pasję? ^^
Chciałabym podziękować Czarnej za współpracę, oraz dziewczynom za zgodę na zdjęcia, które udostępniła Czarna.5 komentarzy:

 1. hehe na zdjeciu z szafą wyszłam tragicznie haha!:))
  Dziękujemy za napisanie o nas!:))
  Oh a ja już nie mogę doczekać sie kiedy znów je wszystkie zobaczę:)♥

  OdpowiedzUsuń
 2. super że ktoś postanowił napisać co nas :)

  Uważam, że jesteśmy super paczką blogerek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę Gosiu, że napisałaś o naszych spotkaniach :) mogę powiedzieć (pewnie i w imieniu innych dziewczyn :)) że czujemy się docenione ;) rzeczywiście, warto mieć pasję!

  OdpowiedzUsuń
 4. dziewczyny dajcie znać przy kolejnych tego typu spotkaniach!

  OdpowiedzUsuń