poniedziałek, 11 lutego 2013

Mała informacja:)

Witajcie Kochani!
Ojj dawno mnie tu nie było.
W przerwie między wywiadami z wspaniałymi ludźmi z pasją mam dla Was całkiem fajną informację!:) 4 Lutego 2013r. Był to dzień walki z rakiem. Odbył się wernisaż fotografii "Poza Ciszą" organizowany przez Fundację Herosi wraz z podopiecznymi oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka. Chciałabym zaznaczyć, że to jedyna tego typu impreza w Polsce:) 
Warto zaznaczyć, że wernisaż nie odbyłby się, gdyby nie piękne fotografie Anny Powierży ( mieliście przyjemność oglądania jej twórczości w notce z Adim:) Moim zdaniem forma fotografii osób chorych na nowotwór była nie lada wyzwaniem, lecz osoby chore wspaniale odnalazły się w roli fotomodelek i fotomodeli. Sesja zdjęciowa zapewne była odskocznią od codziennego leczenia i zmagania się z nowotworem. Oprócz wernisażu odbył się też pokaz mody na której w roli modeli i modelek wcieliły się dzieci i młodzież znajdująca się pod opieką Oddziału Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Dodatkowo charytatywną wystawę między występami artystów takich jak Lidia Kopania, zespół Loka, Mateusz Mijał uświetnił także nie kto inny tylko ADI KOWALSKI:) Osobiście jestem z Niego bardzo dumna:) Na jego dobre serce można zawsze liczyć, a swoim występem i pozowaniem do zdjęć z dziećmi chorymi na nowotwór po raz kolejny pokazał swoją klasę!:)
Poniżej dodaję filmik, gdzie po raz kolejny możecie się przekonać o jego nieziemskim talencie.Podaję linki do fanpage Adiego, gdzie możecie poznać jego twórczość:)
Fanpage Fundacji Herosi
Oraz fanpage Anny Powierży
Zapraszam też na stronę fundacji Herosi, gdzie możecie zobaczyć fotorelację z tego pięknego dnia:)

A już niedługo według mnie bardzo oczekiwany wywiad z Dominiką Budzyńską!!:)


1 komentarz:

  1. Bardzo fajny pomysł na blog, przeczuwam że będę częstym gościem! :)

    OdpowiedzUsuń